Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Urime Festa e madhe Kombëtare

Urime gjithë shqiptarëve Dita e Flamurit – Dita e Festës së Madhe Kombëtare,  28 Nëntori. Redaksia e Revistes Gjakovapress i bashkohet urimeve që sot Shqiptarët kudo që janë ndajnë me njëri tjetrin – Gëzuar dhe për shumë vjetë Dita e Pavarësisë Kombëtare.