Valton

Valton

Bora e parë në Gjakovë

  Bora e parë ka mbuluar të hënën Gjakovën dhe i ka dhënë ngjyrën e bukur tërë qytetit. Bashkë me...

Vëllaznimi Hajvalia 1: 0

Vëllaznimi më në fund ka ndërprerë serinë e lojërave shterpe që nuk sillnin fitore, por vetëm barazime në teren të...

Page 289 of 292 1 288 289 290 292

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.