Saturday, April 13, 2024
Sporti

Fitore e basketbollistëve të Vëllaznimit në Prizren

 

KB Vëllaznimi  nuk din për humbje!.  Nuk e ka “prish” trendin e fitoreve në këtë kampionat. Të enjten në mbrëmje në Prizren,  përball New Basket, ka shënuar fitore 56:75 (13:11, 14:27, 11:21 dhe 18:16). Më efikasët në radhët e Vëllaznimit sonte ishin: Bujar Qeku me 19 shenime, Roni Koshi 16, Albatrit Berisha  13 e tjerë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *