Tuesday, February 6, 2024
LajmeSporti

Futbollistja nga Gjakova në Kombëtaren shqiptare

Cyme Lulaj është Futbolliste e Fc. Kinostudio (Tiranë) .Pozita qe luan është mesfushore ofanzive e krahut te majt. Aktualisht është e grumbulluar dhe me Kombëtaren Shqiptare…..! Futbollistja nga Gjakova Cyme Lulaj, po vazhdon rugen e suksesit të futbollisteve gjakovarë në kombetaren e Shqiperise, si Besnik Hasi, Lorik Cana dhe sefundmi edhe Burim Kukeli. Ajo   me sukses po luan në kombëtaren e  Shqipërisë. Lulaj në pozitën e mbrojtëses po arrin suksese bashkë me skuadrën përfaqësuese të Shqipërisë për garat kualifikuese për kampionatin botëror 2015 që mbahet në Kanada.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *