Wednesday, June 5, 2024
AktualeLajme

Lëvizja Vetvendosje takim në qendër të qytetit

Levizja VETEVENDOSJE! Qendra ne Gjakove për të premtën në mbrëmje ka paralajmruar takim me qytetar në qendren e qytetit sheshi “Nëna Terezë” në ora 21:00 .Takimi do të jetë bashkëbisedus me qyetatar ku përveq aktivistëve të Qendres së Gjakoves do të marrin pjesë Sekretari Organizativ Dardan Molliqaj, Kryetarja e gruas aktiviste Nazlije Balaj.
“Aksionet dhe takimet janë në vazhden e aktiviteteve qe i mbajm kunder ratifikimit të marrveshjes me Serbinë” thuhet në njoftimin për medie të Lëvizjes Vetvendosje.