Sunday, June 9, 2024
Gjakova Presss

Në Gjakovapress, posteri KB Vëllaznimi dhe synimet e skuadres

Në numrin më të ri të revistes Gjakovapress, posteri i KB Vëllaznimi, fitues i Kupës së basketbollit të Kosovës për Ligën e parë. Pastaj një faqe për synimet e “Kuqezinjve” për superligë. Çka premton kryetari klubit Kastriot Zherka? Lexoni në faqen 21 në numrin më të ri të revistës Gjakovapress.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *