Wednesday, June 5, 2024
LajmeSporti

Vellaznimi- Drita të shtunen

Ndeshja e radhes në mes të Vëllaznimit dhe Drites se Gjilanit e planifikuar per te dielen, do te zhvillohet te shtunen prej ores 15.00, ne stadiumin e qytetit ne Gjakove. Kjo u be me kerkesen e transmetimit televiziv te Supersportit. Ne fakt ata kishin kerkuar qe ndeshja te zhvillohet te premten, mirepo ishte kundershtuar nga taborri “kuq e zi” per faktin se po mungojne tifozeria.