Tuesday, June 4, 2024
Sporti

Vëllaznimi mposht ekipin Trepca 89

Futbollistët e Vëllaznimit kanë vazhduar edhe sot me lojëra të mira në fushë të vet. E kanë mposhtu skuadren Trepca 89 me rezultat 3 me 2 në një lojë angazhuese, cilësore dhe dramatike deri në fund. “Kuqezinjtë”  permes Berat Ahmetit, Norik Krasniqit dhe krejt në fund permes zevendesuesit Bernard Kastrati,  me një gol të shkëlqyer nga distanca,  e mbyllen takimin në favor të vetin. Tash, dy ndeshje para fundit, Vëllaznimi ka mbledhur 36 pikë dhe është pozicionuar në vendin e  katërt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *