Tuesday, June 4, 2024
Aktuale

Loriku dhe Xeni të fala për Gjakovën

Lorik Cana - Shkelzen DoliDy figura të shquara  të sportit dhe muzikës nga qyteti i Gjakovës janë bërë bashkë.  Bëhet fjalë për ish kapitenin e Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, dhe violinistin me famë botërore, Shkëlzen Doli. Ata janë ftuar në ceremoninë e shenjtërimit të Nënës Terezë më 5 shtator në Vatikan. Sic njohton gazeta sportive Ole, Skelzen Doli ka publikuar një fotografi në Facebook, me Lorik Canën ku shkruan:  “Mbahu shqipe mos ke frikë se i ke djemtë në Gjakovë”.