Thursday, April 4, 2024
Sporti

Të enjten futbollistët e rinj të Gjakovës përballje me Vëllazninë e Shkodres

Të enjte me 23 maj, në stadiumin e qytetit në Gjakovë do të zhvillohet një ndeshje miqësore mes dy skuadrave ,Gjakovës dhe Vëllaznisë së shkodrës, të përbëra nga futbollistë të rinj të moshave 11 dhe 13 vjeçare.
Para këtyre ndeshjeve , që fillojnë në orën 17.00 dhe 18.00 do të ndahen Kupat fituese të kampionatit të Ligës Rajonale për grupmoshat e reja. KF “Gjakova” për herë të pestë shpallet kampione.