Saturday, February 3, 2024
Sporti

Vellaznimi merr 3 pikë nga Ramiz Sadiku

Futbollistet e Vellaznimit kane shenuar fioren e dyte ne kete kampionat. Te shtunen ne Prishtine,  ne xhiron e trete, mposhten “Ramiz Sadikun” me rezultat 0 me 3. Golat i shenuan Buqaj, Bushaj dhe Zeka.