"Vellaznimi" perjashton Marajn

Leondrit Maraj,per shkak te sulmit ndaj trajnerit Ibrahim Domi ne ndeshjen me Feronikelin eshte perjashtuar nga KF “Vellaznimi” thuhet ne nje kumtese per medie qe kryesia e klubit e ka bere publike te premten.
“Gjesti i Marajt eshte i pafalshem dhe ka demtuar rende emrin e skuadres me pervoje Vellaznimi”, thuhet mes tjerash ne kete kumtese.
Ja edhe vendimi zyrtarë nga kryesia e Vëllaznimiit:
1 VENDIMI